Gösterge Tamiri

Özkan Oto Elektronik

Gösterge Tamiri

Özkan Oto Elektronik güvencesiyle aracınızda beyin problemleri yada olası hasarlardan kaynaklanan problemlerden dolayı yol bilgisayarlarınızın,dijital göstergelerinizin veya dijital ekranlarınızın tamir ve bakımını uzman kadromuzla yapmaktayız. 

Model yılı kadar araç göstergelerinin öneminin de olduğunu bildiğimiz için herhangi bir hata ile akıl almaz boyutlara ulaşan kilometre göstergenizi orijinal haline dönüştürerek programlıyoruz.

Otomobil dijital göstergesi, hız, kilometre sayacı, motor ile teknik uyarıların yer almış olduğu aracın gösterge panelidir olarak ifade edilir. Kilometre, hız sayaçları gösterge paneli üstünde yer alır. Bu göstergeler dijital ya da mekanik olabilir. Mekanik kilometre sayaçlarında daha çok dişli bulunmaktadır. Mekanik sayaçlarda her dişli bir basamağa gelir aracın kilometresini gösterir.

 Dijital gösterge ise bilgisayar çipi yardımıyla aracın almış olduğu mesafeyi ve hızı hesaplayarak gösterir. Hız ve alınan kilometre bilgisi bu sayaç türünde dijital olarak gösterilir. Ek olarak bazı araçlarda günlük alınan kilometreyi gösteren sayaçlarda bulunmaktadır. Bu günlük kilometre sayaçları istediğiniz zaman sıfırlanabilmektedir. 

Çanakkale ve çevresinde oto elektronik sektöründe öncü kuruluş olan Özkan oto elektronik,aracınızda bulunan gösterge paneli arızalarının tespit ve tamirini alanında uzman çalışanları ile titiz ve özenli bir şekilde yapmaktadır.

Çanakkale Gösterge tamiri ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Özkan Oto Elektronik

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye iletişim kısmından ulaşabilirsiniz...